Tento web používá soubory cookie za účelem vylepšení služeb. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Rozumím

česká pošta

Balík do ruky

Balík Vám Česká pošta přiveze až domů a to obvykle následující pracovní den po odeslání. Pokud doma zrovna nebudete, uloží zásilku na týden na nejbližší pobočku pošty, kde si ji můžete kdykoliv vyzvednout. O expedici a aktuálním stavu zásilky budete informováni emailem a SMSkou. Přepravce Vás bude informovat i o předpokládané době doručení, číslu zásilky a o případné dobírkové částce, kterou je třeba při převzetí uhradit. Lze využít pouze při zasílání balíků po území České republiky.

Balík na poštu

Balík Vám doručí Česká pošta na jakoukoliv svojí pobočku, kterou si vyberete a to obvykle následující pracovní den po odeslání. O expedici a aktuálním stavu zásilky budete informováni emailem a SMSkou. Přepravce Vás bude informovat i o předpokládaném termínu k vyzvednutí, o číslu zásilky a o případné dobírkové částce, kterou je třeba při převzetí uhradit. Lze využít pouze při zasílání balíků po území České republiky.

DPDgroup private (DPD)

Objednané zboží Vám přiveze kurýrní služba DPD, a to do 24 hodin od vyskladnění zásilky z našeho obchodu. Doručování probíhá v pracovní dny a ve větších městech i v sobotu, přičemž si můžete nechat balíček dovézt třeba do zaměstnání, pokud se domů jen tak nedostanete. O převzetí zásilky, o jejím stavu a o průběhu doručování budete vždy informováni emailem a SMSkou.

Služba DPD Private je pohodlné doručení v režii zákazníka, takže přes webovou aplikaci DPD Kurýr si každý může upravit doručení tak, aby mu vyhovovalo. Můžete si změnit adresu doručení, ve větších městech si za příplatek zvolit jinou dobu doručení – ráno mezi 8.00-10.00, večer mezi 18.00-21.00 nebo v sobotu v rozmezí 9.00-17.00. Je také možné si nechat poslat balíček do výdejního místa Pickup, přidat záložní adresu či odložit doručení o více než 10 dní. Navíc v aplikaci uvidíte kurýra, jak se k Vám blíží, a kolik adres mu před Vámi zbývá.

Lze využít pouze při zasílání balíků po území České republiky.

HeurekaPoint (ulozenka.cz)

Uloženka vlastní více jak 500 výdejních míst po celé České republice. K vyzvednutí zásilky Vám bude zaslaná SMS obsahující heslo pro vyzvednutí zásilky. Toto heslo je nutné mít při převzetí balíčku. Kdokoliv kdo má toto heslo může balíček převzít, tudíž nemusíte převzetí balíčku provést osobně. Dobírečná částka je placená při převzetí.

Osobní odběr na prodejně

Zcela zdarma si můžete svou objednávku vyzvednout na naší prodejně nacházející se v Obchodním centru – Kaufland, Ostrava-Zábřeh. Doba vyřízení je okamžitá bez nutnosti zprávy o vyřízené objednávce.

Více o umístění naší prodejny ZDE

Ceník dopravy

Logo služby Název služby Cena služby bez DPH Cena služby vč. DPH
Osobní odběr zdarma zdarma
Ceny obsahují cenu poštovného, balného a cenu platby.
for(int i=0; i